ایران، اصفهان، خ سجاد
تماس و مشاوره در ساعات اداری
09137168742

اندروید و ios

اندروید و ios

دنیای امروز یک دنیای تمام دیجیتالی است و رسانه های الکترونیکی با گسترش خود به اشکال مختلف، فاصله های زمانی و مکانی موجود میان ما انسان ها را از بین برده اند. از این رو در نظر گرفتن اپلیکیشن های تلفن همراه به منظور یک پایگاه ارتباطی امن و همیشه در دسترس میان ما و مشتری های وفادارمان، می تواند به عنوان سکوی پرش با شتابی هیجان انگیز در راستای اهداف و استراتژی های کاری ما عمل کند.

انواع اپلیکیشن های موبایلی

سیستم عامل اندروید ۸۰ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است و با اختلاف، سیستم عامل غالب بازار نسبت به سیستم عامل ios به شمار می رود.در حالی که بسیاری از شرکت ها در زمینه های مختلف فروشگاهی، خدماتی-آموزشی، حمل و نقل، گردشگری و مشاوره املاک  در تلاش هستند تا از یک برنامه ی تلفن همراه استفاده کنند ، بسیاری از آنها نمی دانند که چگونه یک برنامه را با موفقیت ایجاد کنند. موفقیت در چشم انداز رقابتی در نظر گرفته شده در پروسه ی تیم بایت می تواند برای شرکت شما به واقعیت تبدیل شود.

ویژگی های یک اپلیکیشن خوب که توسط بایت تضمین میشود.

۱-دسترسی و مسیریابی ساده و راحت

اگر کاربر شما در حین استفاده از برنامه نتواند به سرعت و به راحتی به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کند ، ناامید می شود و این کار را به روشی دیگر انجام می دهد. احتمالاً با استفاده از اپلیکیشن های ساده و راحت رقیب.

۲-سرعت بالا

هیچ کس دوست ندارد در فضای اینترنت انتظار بکشد ، به ویژه وقتی همه چیزی که باید ببیند یک نماد بارگذاری صفحه باشد و این ناامیدی خیلی زود جای خود را به کسالت و در نتیجه تصمیم برای جستجوی سایتی سریع تر می دهد.

۳-انعطاف پذیری

سه سیستم عامل اصلی برای برنامه ی تلفن همراه وجود دارد؛ iOS ، Android و Windows . برای دستیابی به بهترین نتیجه ازیک برنامه، لازم است قابلیت استفاده از اپلیکیشن در همه ی این سیستم عامل ها وجود داشته باشد.

۴-امنیت

در بسیاری از برنامه های کاربردی که اطلاعات شخصی و حساس یا جزئیات کارت اعتباری و نقدی را ذخیره می کنند ،وجود امنیت در اپلیکیشن  و تضمین آن به کاربران، کاملاً ضروری است.

۵-امکان  جستجوی موضوع دلخواه کاربر در اپلیکیشن

ساده به نظر می رسد اما بسیاری از برنامه ها این ویژگی مهم را از دست می دهند با توجه به این موردی است که بسیاری از کاربران از آن استفاده می کنند.

مراحل ساخت اپلیکیشن توسط بایت

۱-استراتژی

اولین مرحله از روند ایجاد اپلیکیشن تلفن همراه ، تعریف و تعیین استراتژی تکامل ایده ی شما به یک برنامه موفق است. در واقع برای تعیین استراتژی و جامه ی عمل پوشاندن به ایده هایتان می توانید پرسش های بنیادینی به این شکل از خود بپرسید: ایده ی من طبق کدام نیاز های جامعه است و چگونه میتواند به عنوان مشکل گشا عمل می کند؟ تیم بایت با پشتوانه تجربه چندساله خود در امر طراحی و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی، می تواند شما را در مسیر راه اندازی کسب و کار آنلاینتان و بخصوص در بحث راه اندازی استارتاپ یاری و راهنمایی نماید. چرا که استارتاپ تنها ایده یا جرقه ای خلاقانه در ذهن شماست، اما نقشه ی راه اندازی اصولی و اثر بخش آن در دستان بایت است. ما به توانایی هایمان اعتماد داریم.

در این مرحله ،سه گام زیر را نیز طی می کنید  :

– شناسایی کاربران برنامه

– آنالیز رقبا

– انتخاب یک بستر تلفن همراه برای اپلیکیشن(اندروید یا ios)

۲-آنالیز و طرح ریزی

در این بخش، ایده برنامه شما شکل می گیرد و به یک پروژه واقعی تبدیل می شود و به کمک مشاوران ما می توانید نقاط قوت خود را به فرصت تبدیل کنید.

۳-طراحی UI و  UX

موفقیت یک اپلیکیشن بر اساس میزان پذیرش و بهره مندی کاربران از همه ویژگی های آن تعیین می شود. طراحی UI / UX برنامه تلفن همراه، باعث می شود برنامه شما تعاملی، چشم نواز و بصری و همچنین کاربرپسند باشد.

۴-تدوین ساختار فنی و برنامه توسعه

برنامه ریزی  و تدوین ساختار فنی امن، بخش جدایی ناپذیر از این مرحله در روند توسعه برنامه تلفن همراه است. در این مرحله برنامه نویسان خبره ی تیم بایت، معماری فنی اپلیکشن شما را به کمک یک پشته ی فناوری شکل داده و نقاط عطف توسعه ی آن را مشخص می کنند.

۵-تست اولیه اپلیکیشن

انجام تست اطمینان کامل کیفیت در طی فرایند توسعه برنامه تلفن همراه ، برنامه ها را پایدار ، قابل استفاده و ایمن می کند.

۶-پشتیبانی

و در گام آخر در راستای انتشار و گسترش اپلیکیشن، پروسه ی پشتیبانی خوب و مشتری مدار می تواند فرآیند موفقیت شما را تکمیل کند.

نیاز به مشاوره فوری دارید؟

بایت در خدمت شماست...

۰۹۱۳-۷۱۶-۸۷۴۲